Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ochutnávky sýrů zdarma u vás

Přátelé Dobrých sýrů a jiných delikates k vínu.

Nejprve nám dovolte, abychom vám poděkovali za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2017 vám popřáli hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody a obchodních úspěchů.

Současně bychom vám touto cestou rádi nabídli jedinečnou příležitost, při níž se vy i vaši zákazníci můžete seznámit se sortimentem prvotřídních sýrů z kravského mléka litevské značky Rokiškio a přesvědčit se o kvalitě výtečných ovčích a kozích sýrů od rakouské společnosti Käsemacher.

Pokud jste se ještě s našimi výrobky nesetkali u našich odběratelů a rádi byste je také ochutnali, pak nám jednoduše dejte vědět a my pro Vás připravíme prezentaci a ochutnávku našich výrobků zdarma u Vás.

Máte-li zájem o prezentace, zavolejte nám na telefon:          

 +420 605 255 801   Ing.Roman Jančík,

popřípadě nás kontaktujte na rokiskio@email.cz a my se vám obratem ozveme.

Pro hosty vašeho sklípku nebo sklepa, pro návštěvníky vašeho penzionu či restaurace, pro zákazníky vaší vinotéky nebo přímo v sídle vaší firmy uspořádáme  prezentaci, během níž budete mít možnost ochutnat sýry vytříbené chuti a další naše delikatesy. prezentace_syru.jpgTaké vám poskytneme řadu užitečných informací a podrobností o sýrech, které dovážíme z Litvy i z Rakouska. A jsem si jistí, že budete mile překvapeni i cenou, za kterou si naše výrobky můžete koupit. Prezentace s ochutnávkou trvá cca 40 minut a je plně zdarma bez podmínky nákupů. Termín s Vámi dohodneme dopředu dle Vašich možností.

Jak taková prezentace vypadá, si můžete prohlédnout v našem fotoalbu nebo na našich facebookových stránkách.

Již více než pět let je dodáváme do většiny krajů v celé České republice a během tohoto období si naše výrobky získaly svoje místo u mnoha významných obchodních partnerů. Jsme pyšní na to, že naše sýry v dárkovém balení jsou v nabídce na tak turisticky významných místech jako je Zámek ve Valticích, popřípadě v podnikové prodejně vína a sýrů Znovín a.s. v Louckém klášteře ve Znojmě. Sortiment našich sýrů mají ve své nabídce také  významné hotely ve vinařských oblastech, například hotel Kraví Hora v Bořeticích či hotel Pavlov v _mg_1236.jpg

Pavlově. Je však třeba zmínit, a  jsme tomu velice rádi, že naše sýry si oblíbilo také velké množství  menších a středně velkých vinařů a majitelů vinoték nejen z tohoto regionu. Také mnoho firemních i rodinných kolektivů využívá náš kvalitní distribuční servis a dovoz až do firmy či domů za výhodné ceny, ke sdruženým objednávkám našich výrobků.

V současné době provádíme prezentace s ochutnávkou v regionu Jižní Moravy.