Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční dárek, který chutná - sýry v exkluzivním balení

23. 12. 2016

Vážení obchodní partneři.

Ať chceme nebo ne, přiblížil se konec tohoto roku. Pro některé z nás byl velmi úspěšný, pro některé méně. Ale již brzy na nebi zazáří hvězda, která odpradávna přináší naději všem lidem dobré vůle.

Mnozí z vás jistě budou přemýšlet o tom, jak poděkovat svým stálým obchodním partnerům za jejich celoroční spolupráci. Někteří možná sáhnou po tradičních reklamních předmětech, jiní se pokusí poohlédnout po některém z originálních dárků. A právě takovými jsou výtečné litevské sýry značky Rokiškio, vyrobené z čerstvého kravského mléka a dodávané v pěkném dárkovém balení.

Tyto sýry v exkluzivním provedení, které potěší nejednoho z vašich věrných zákazníků či spolehlivých dodavatelů, najdete i na tak turisticky významných místech, jako je např. zámek ve Valticích nebo podniková prodejna vína a sýrů Znovín a.s., která se nachází  v Louckém klášteře ve Znojmě.

Prvním z nich je Rokiškio Kietasis, sýr typu parmezán s dobou zrání minimálně 18 měsíců. Jeho jantarová barva spolu s typickým aroma a sladkou příchutí z něj dělá jedinečnou delikatesu, ke které doporučujeme kvalitní ovocné víno, například Modrý Portugal nebo svěží Veltlínské zelené. Rokiškio Kietatis zvítězil na soutěžní výstavě "Litevský výrobek roku 2001".

kietasis-typ-parmezan.jpg

Druhou z těchto lahůdek je Rokiškio Original, polotvrdý sýr tylžského typu (Tilsiter) s plnou, smetanovou chutí. Skvěle se hodí k růžovým vínům s jemnou ovocnou chutí nebo k bílému vínu Müller Thurgau. Sýr byl oceněn zlatou medailí na výstavě Agrobalt.

original-typ-tilsiter.jpg

 

 

 

Věříme, že tyto jedinečné výrobky budou tím pravým dárkem, kterým potěšíte své obchodní partnery.

Přeji vám krásné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2017.

Ing. Roman Jančík