Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volná pracovní místa

Aktuální nabídka volných míst

Společnost  

 

Moraviacheese      

přijme v současné době uchazeče,ku na pozici Obchodní zástupce, Reprezentant společnosti pro oblast Jížní morava, nejlépe z oblastí Brno, Břeclav, Mikulov, Znomo.

Popis pozice

Obchodní zástupce zajišťuje prodej výrobků a zboží distribuované společností Moraviacheese jednotlivcům, maloobchodním, velkoobchodním společnostem a organizacím. Obchodní zástupce prezentuje nabízené výrobky například formou   bezplatných chutnávek, představí základní informace, zodpovídá dotazy potenciálních zákazníků a jeho hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej.

Jako OZ spolupracuje přímo s majitelem společnosti. K vykonávání činnosti jsou k dispozici reklamní a propagační materiály. Vzorky jednotlivých výrobků a také možnost využití firemního telefonu a vozidla pro účely práce OZ.

Kandidát by měl mít zkušenosti s prací OZ a alespoň základní znalosti z oblasti vinařství           ( výroba, degustace vína, kombinace vhodnosti doplňkového sortimentu k vínu )

Minimální požadované vzdělání

Střední vzdělání s maturitní zkouškou

ŘP B , dobrá orientace v oblasti JM

Odměna

forma spolupráce na DPP nebo ŽL. Odměna za provedenou práci bude za pevně určenou cenu při provádění prezentace a ochutnávek a dále % z obratu za zboží prodávané zákazníkům.

Pokud Vás tedy naše nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat

moraviacheese@gmail.com